Głęboka woda sezon 1 odcinek 8

Serial „Głęboka woda” opowie o grupie osób pracujących w jednym z Ośrodków Pomocy Społecznej. Ich liderem jest Wiktor Okulicki (w tej roli Marcin Dorociński), świeżo mianowany dyrektor Ośrodka – człowiek czynów, nie słów. Mika, bohaterka grana przez Katarzynę Maciąg będzie dla Wiktora dużym wsparciem w pracy ośrodka. Akcja każdego z trzynastu odcinków skupia się na jednej sprawie, konkretnym dramacie i jego bohaterze, któremu zespół Wiktora stara się pomóc.7 myśli nt. „Głęboka woda sezon 1 odcinek 8

  • Ten odcinek normalnie można oglądać (przed chwila sprawdzone) dlatego tez został dodany.

 1. No prosze……Probuje kolejny raz i nic nie otwiera. Chyba ze ma to jakies znaczenie ze robie to ze Stanow. Ale przed ta cala akcja, bez problemow ogladalam. Po wlaczeniu startu, przerzuca mnie na nowa strone HD Streaming-720p i na tym koniec. Moze popelniam jakis blad….nie wiem…..

  • Wcześniej mieliśmy na stronie inne odtwarzacze, a w tym wypadku jest inaczej… oczywiście błędnie otwierany jest odcinek… gdyż powinno klikać się tak:
   Klikać w kolejności:
   1. Close Ad and Watch as Free User
   2. Start Video Now

   A nie w czerwony przycisk play

 2. Prosze wybaczyc moja namolnosc 🙂 Napisu” Close Ad and Watch as Free User”
  w tym co mi tu pokazuje nie ma w ogole. Byc moze musze cos tu zainstalowac, ale czytaja od gory pokazuja mi sie :” Stream Movies INSTANTLY to your PC or MAC, ponizej czerwony start, ponizej ” SELECT STREAMING QUALITY”, ponizej LOW i HIGH i na samym dole „Start Video Now”. To cala tresc ktora mi sie wyswietla. Z gory dziekuje za cierpliwosc 🙂

  • Tak wiec w twoim przypadku jest dużo szybciej i prościej 🙂 wystarczy wykonać tyko 2 punkt z mojej instrukcji, czyli kliknij „Start Video Now” i można już spokojnie oglądać odcinek. i nie ma takiej możliwości żeby nie poszło.

 3. Dziekuje dobry czlowieku 🙂 Ruszyl…cos buforuje na poczatku, ale sprobuje dac mu czas na podladowanie